KIEROWCA ZESTAWU KONTENEROWEGO – HAKOWIEC

 W związku z rozwojem Filii poszukujemy Pracowników na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdów Spółki przeznaczonych do transportu złomu
  • Rozładunek i załadunek kontenerów
  • Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do Oddziału)
  • Transport krajowy / stałe trasy
  • Weekendy w domu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C + E
  • Mile widziana karta kierowcy
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi HDS lub Palfingera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Gwarantujemy zakwaterowanie
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Zadbany technicznie tabor
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenia)

Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą prześlij do nas swoją aplikację na adres: biurowroclaw@zlomrex.pl
z dopiskiem „KIEROWCA”, dodając nazwę interesującej Cię lokalizacji w temacie maila.

OPERATOR

OPERATOR DŹWIGU SAMOJEZDNEGO

Miejsce pracy: Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn,

Opole, Poznań, , Radom, Sosnowiec, Stalowa Wola, Świdnica, Tarnów, Tomaszów Maz., Wrocław

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego kat. IIŻ
  • Wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • Możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

z dopiskiem „OPERATOR”, dodając nazwę interesującej Cię lokalizacji w temacie maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.